‘Kayıp’ Prenses Kate Middleton ortaya çıktı

Galler Prensi William’ın eşi Galler Prensesi Kate Middleton, son dönemde tüm dünyada en çok konuşulan isimler olmaya devam ediyor. ‘Kayıp’ Prenses’in nerede olduğu ile ilgili spekülasyonlar gün geçtikçe daha da çarpıcı bir hâl alırken, İngiliz The Sun gazetesi, Prenses’in eşi ile birlikte alışverişe çıktığını ve ‘iyi ve mutlu’ göründüğünü aktardı.

SOSYAL MEDYADA YAYILAN KOMPLO TEORİLERİ

Galler Prensesi’nin 83 gündür ‘kayıp’ olması, konu hakkında birçok spekülasyon yapılmasına neden oldu. Kimileri Middelton’ın sağlığının açıklanandan çok daha kötü olduğunu ve bu nedenle halkın karşısına çıkmadığını iddia ederken, kimileri Prenses’in eşinden boşanacağını ve ayrılık anlaşmalarıyla meşgul olduğunu öne sürdü.

YEREL BİR DÜKKANDA GÖRÜNTÜLENDİ

Galler Prensesi, prens William’la yaptığı alışveriş gezisinde gülümsediği, rahat ve mutlu oldu görüldü. 42 yaşındaki prenses Kate, bir yerel dükkanın otoparkında dolaşırken bölge sakinlerinin dikkatini çekti.

Formda ve sağlıklı görünmesine rağmen prenses, gelecek aya kadar işten uzak kalması için tıbbi gözetim altında kalacak. Sekiz haftadan uzun bir süre önce geçirdiği karın ameliyatının ardından kamu görevine dönüşü için henüz bir tarih verilmedi. Durumu iyi ve hazır olduğunda işe döneceği tahmin ediliyor.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x